II Bieg Rotmistrza Pileckiego


II edycja biegu rotmistrza Witolda Pileckiego we Wrząsowicach zakończona sukcesem! Pogoda dopisała, można powiedzieć, że aż za bardzo Emotikon smile Jednak pomimo upału, frekwencja była wysoka! W biegu otwartym i głównym udział wzięło blisko 100 uczestników oraz mnóstwo dzieciaków w biegach dla dzieci.
Jednak na konkurencjach biegowych nie zakończyliśmy dnia. Dzieciaki mogły spróbować swoich sił w biegu w workach lub w przeciaganiu liny, a po wzmocnienu porządną porcją kiełbaski z grilla szaleć do woli na dmuchanych zamkach. Nie małym zainteresowaniem cieszyło się również obozowisko kawalerzystów z Pułku 4 Ułanów Zaniemeńskich, gdzie można było obejrzeć umundurowanie i wyposażenie polskiego ułana, sprawdzić jak siedzi się w wojskowej kulbace dosiadając drewnianego konia, a na koniec oddać kilka strzałów z ręcznego karabinu maszynowego Browning.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy zwycięzcom tegorocznej edycji biegu. Dziekujemy również wszystkim osobom zaangażowanym w organizację biegu: Zielonce, Gminie, Strażakom z okolicznych OSP, wolontariuszom ze świątnickiego gimnazjum, ratownikom z PCK Kraków. Za realizację imprezy: profesorowi Ryszardowi Terleckiemu, Robertowi Nowakowi, Ułanom Zaniemeńskim, chłopakom z Harpersoft i wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę.


Wyniki II Biegu Rotmistrza Pileckiego


Galeria